Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStartuje Klub Polskiego Biznesu w Senegalu

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-17 11:10:47
senegal, klub polskiego biznesu w senegalu, współpraca handlowa, zagraniczne biuro handlowe w senegalu, zbh dakar, polska agencja inwestycji i handlu, paih

Po spotkaniu zorganizowanym 13 grudnia 2018 r. przez biuro regionalne Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) między firmami senegalskimi i polskimi w Hotelu Radisson Blu w Dakarze, Agencja postanowiła powołać Klub Polskiego Biznesu w Senegalu, którego celem będzie umożliwienie obu krajom rozwoju ich stosunków gospodarczych i handlowych.

Klub przeznaczony jest dla firm senegalskich, zainteresowanych współpracą handlową i gospodarczą z Polską. Utworzona grupa, poprzez platformy komunikacyjne takie jak: WhatsApp i listy mailingowe będzie na bieżąco informowana o ofertach firm polskich poszukujących partnerów handlowych w Senegalu. Cała struktura ma na celu przyspieszenie i ułatwienie polskim firmom znalezienia odpowiedniego partnera do współpracy.

 

Na liniach WhatsApp będziemy regularnie publikować krótkie informacje handlowe od polskich firm, które skontaktują się z biurem PAIH, aby zaoferować swoje produkty lub usługi na rynku senegalskim. Umożliwi to szybki dostęp wielu firmom jednocześnie do ciekawych ofert komercyjnych przygotowanych bezpośrednio przez producentów polskich. Firmy senegalskie, dla których oferty okażą się ciekawe, będą proszone o bezpośredni kontakt - wtedy na ich adres mailowy będą wysyłane pełne oferty i dane kontaktowe polskich firm. Dodatkowo wszyscy uczestnicy, którzy podali swój adres mailowy będą otrzymywali regularnie newsletter informujący w szerszym zakresie o działaniach Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, a w szczególności o możliwościach współpracy komercyjnej między Polską i Senegalem.

 

To samo dotyczy firm senegalskich i przedsiębiorców zainteresowanych tym klubem wymiany i biznesu. Firmy senegalskie, które są zainteresowane produktami lub szukają partnerów we wszystkich dziedzinach, będą mogły zgłosić to do nas kontaktując się z nami bezpośrednio, a my postaramy się pozyskać szczegółowe informacje i bezpośrednie kontakty od producentów i przedsiębiorców z Polski.

 

Zarządzanie wymianą będzie moderowane przez Koordynatora Klubu Pana Alpha Djedju, który będzie jednym z administratorów we współpracy z regionalnym biurem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH).

 

Klub Polskiego Biznesu w Senegalu, będzie podstawą do utworzenia Grupy Doradczej Biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Senegalu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż maszyn

Sprzedaż urządzeń spawalniczych Sprzedaż spawarek Sprzedaż akcesoriów spawalniczych Sprzedaż m...
Polska - KOMORNIKI 2021-02-17 Dodał: Użytkownik Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert